Neden Biz?

7/24 ULAŞIM İMKANI


Sigortalılarımızın haftanın her günü her saatinde yanında olacağımızın güvenini verip, zor durumda kaldığı her durumda bir telefon kadar yakınınızda olarak iletişim sağlamaktayız.Bu sekilde sigortalılarımızdan hasar anında da bağlarımızı kopartmamak bize değer katmaktadır.

TAKİP PRENSİBİMİZ


Acenteliğimiz tarafından üretimleri gerçekleştirilen sigortalılarımızın tüm sigorta işlemlerinin yenileme dönemleri gelmeden takibinin yapılıp en uygun teklif alternatifleriyle bilgilendirmesi yapılır.Bu şekilde sigortalılarımızın günün yoğunluğunun getirmiş olduğu iş yükünü minimuma indirmeyi hedefliyoruz.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ


Asya Sigorta aracılık hizmetler olarak tüm sigortalılarımızla yerinde ve zamanında birebir yüzyüze görüşmeler yaparak ya da telefon görüşmelerimizde sigortalılarımızın net ihtiyaçlarını belirleyerek sıcak ilişkiler kuran bir firmayız.

Hakkımızda

IMG 5272

2009 yılından bu yana hizmet veren acentemiz Türkiye’nin en güçlü sigorta şirketleri ile iş ortaklığı yaparak ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Asya Sigorta 2001 senesinden bugüne sigortalık tecrübesine sahip SERAP NALBAT tarafından kurulmuştur. Doğruluk yolundan hiçbir zaman ayrılmadan etik, adil uygulamalarıyla müsterilerimizden aldığımız övgüler asıl başarılarımızdır.

Asya Sigorta Aracılık Hizmetleri; Ev, İşyeri, Araç, Sağlık Sigortaları, Seyahat Sigortaları, Nakliyat sigortaları, Mali sorumluluk sigortaları, Mühendislik sigortaları branşlarında faaliyet göstermektedir.

Sigortalılarımızın ihtiyaçları doğrultusunda risklerin belirtilip yönetimin belirlenmesi ,en uygun tekliflerin oluşturulması bunun akabinde oluşabilecek hasar takibi tarafımızdan ivedilikle yapılmaktadır.Müşteri odaklı olarak çalışan acentemiz ihtiyac duyulan her an bir telefon kadar yakınınızda olmayı ana prensip olarak alıp kendimize hedef belirlemiş durumdayız.

Bunun için;

 

Misyonumuz;

Siz, çalışarak var ettiğiniz değerleri yükseltmek, biz ise bu değerleri korumak için varız...

100%

Müşteri Memnuniyeti

Portföy Oranlarımız

Sağlık Sigortaları
Ev-İş yeri Sigortaları
Araç Sigortaları
Seyahat Sigortaları
Nakliyat Sigortaları

Müşteri Yorumları

 • Mirel MaruhAsya Sigorta benim için Serap Nalbat; güleryüzlülüğü ve yardımseverliği sayesinde 2004 yılından buyana süren bir tanışıklığımız ve çalışmamız mevcut. Başlarda sadece kendim için görüştüğüm Serap Hanım'ı ilerleyen zamanlarda ailemizin sigorta temsilcisi olarak seçtik ve sağolsun bizi pişman etmedi.İhtiyacımız olduğunda hep yanımızda oldu,etrafımdan soranlara da tavsiyeye devam. İyi ki tanışmısız, başarılarınızın devamını dilerim.

  Mirel Maruh
  Temsilcilik İlişkileri Yönetmeni, Lider Factoring A.Ş.

 • Damla Ece UysalKendimize sağlık sigortası yaptırmaya karar verdiğimizde bir tavsiye üzerine Sevgili Serap hanımla tanıştık. 10.yılına girdiğimiz bu birliktelikte bizi sektör hakkında bilgilendirmede ve bireysel danışmanlıkta bize herzaman son derece yardımcı ve yol gösterici olmuştur. Serap Hanım'ın yakın ilgisi ve ihtiyaçlarımıza uygun çözüm üretmede ki başarısı sebebiyle herzaman tercih sebebimiz olmuştur, kendisi yardımcı, sevgi dolu ve çok güvenilir bir sigortacıdır.

  Damla Ece Uysal
  İş Geliştirme Müdürü-Denetçi, Asist Gayrimenkul Değ. A.Ş.
 • Burcu Bellikan Asarkaya3 yıla yakın bir süredir Asya Sigorta ile çalışıyorum. İstisnasız her telefonuma ve sorunuma pozitif yaklaşımı ve sımsıcak ses tonuyla hafta sonu demeden saati düşünmeden, ailemden biri gibi yardımcı olmaya çalışan Serap Nalbat'a sonsuz teşekkürler. Müşteri ilişkileri alanında çalışan biri olarak bunu söyleyebilirim ki bence kişileri kurumlara bağlayan birlikte çalıştıkları kişilerdir. Kendimi özel hissetmemi sağlıyorsunuz Serap Hanım:)

  Burcu Bellikan Asarkaya
  Marka Yöneticisi, Smartis
 • Gizem ŞişmanOn yılı aşkındır ailemizin sigorta danışmanlığının yanında her türlü sağlık sorunumuzda da en iyi hizmeti almamızı sağladığı için Serap Hanım'la çalışmaktan çok memnunuz. Usanmadan gece gündüz her an her türlü sorularımızı uzun uzun yanıtladığı için de kendisine teşekkür etmek isterim :)

  Gizem Şişman
  Fotoğrafçı
 • Verda GümüşAsya Sigorta ile uzun zamandır çalışıyoruz. Serap Hanım, her zaman ilgili, bilgili ve yardımcıdır. Başımız sıkıştığında her konuda bize yardımcı olur. Yenileme tarihi geldiğinde, önceden hatırlatır ,araştırıp bize uygun fiyatlar vermek için elinden geleni yapar. İşimizi çok kolaylaştırır.

  Verda Gümüş
  Mücevher Tasarımcısı
 • Melek ErdemAsya sigorta kurulduğundan beri beraber çalışmaktayız ve bu süre zarfında oluşan sorunlarımız  Serap Hanım tarafından anında çözümlenmiştir ve gerekli aydınlatmaları ve uyarıları sabırla bir dost olarak yapmıstır. Her yenileme döneminde kendisi gerekli özeni ve titizliği gösterip gerekli aydınlatmaları yaparak geçişimizi sağlamıştır. Kendisine bu konuda güveniyorum ve Erdem ailesi olarak çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum!

  Melek Erdem
 • Figen KöseoğluSigorta danışmanım Serap Zenbil ile 13 yıl önce tanıştım. Nazik, işinin ehli ve dürüst bir insan olduğu kanısı benim ilk izlenimlerimdi. Bunca yıldan sonra çok şükür fikrim hiç değişmedi daha da pekişti. Azimli ve çalışkan bir insan olmasının yanı sıra, müşteri odaklı oluşu beni yıllar içinde daha da memnun etti. Sevgili Serap uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle, lütfen hep böyle kal.

  Figen Köseoğlu
  Akademisyen Tıp Doktoru
 • Alis KahvecioğluMerhabalar Serap Hanım ile yanılmıyorsam 9 senedir çalışıyoruz, her poliçe yenileme öncesi bana mevcut paketimizden farklı alternatif poliçe paketleri de sunar biz onlardan birini seçeriz. Bi sorun yaşadığım zaman kendisine kolaylıkla ulaşır gereken desteği alırım, umarım uzun senelerde bu şekilde devam ederiz kendisine de teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

  Alis Kahvecioğlu
  Restratör
 • Dilek ErenMerhaba ,Ben  Dilek Eren. Büyük bir   tekstil  firmasında  yurtdışı  satış pazarlama sorumlusu olarak çalışıyorum. Serap Hanım  benim yaklaşık 17 -18 yıllık   sigortacımdır.  Aslında  eşim  ve  kızımla  beraber ailemizin sigorta sorumlusudur  diyebilirim. Ne  zaman ihtiyacımız  olsa  kendisi  her zaman sorunlarımıza  ve sorularımıza  yanıt  vermeye  ve  çözmeye   hazırdır.   7 / 24  çekinmeden kendisini  arayabilir  ve  mutlaka   memnuniyetimiz  sağlanmış bir şekilde   görüşmelerimizi sonlandırabiliriz. Genel  olarak kişisel  referansımı vermekten çekinen bir  yapım olmasına  rağmen Serap  Hanıma   sonuna  kadar  referans  olabilirim.  Çünkü   beni  mahçup etmeyeceğinden ve  aynı  memnuniyeti referansımla  gelen  kişilere de  yaşatacağından  çok eminim.

  Dilek Eren
  Yurtdışı Pazarlama Uzmanı
 • Zeynep ÇembelŞirketimiz Asya Sigorta’yla yıllardır çalışmakta. Daha önce farklı firmaların acenteleriyle çalışmış ancak her defasında iletişimlerimiz yenileme dönemlerindeki teklif alışverişleriyle sınırlı kalmıştı. Serap Hanım bizi sık sık arayıp sorar, sıkıntılarımızı-şikayetlerimizi dinler ve çözüm yolları sunar. Öyle ki sadece sigorta hizmeti vermekten bir adım öteye geçerek, bir danışman; hatta bir dost gibi sorunlarımızla ilgilenir. Bazen oldukça zorlayıcı ve vakit alıcı olabilen başvuru ve yenileme prosedürlerinde bize sabırla ve en önemlisi, her zaman güleryüzle  yardımcı olur; gerekli takipleri hep zamanında yapar. Serap Hanım’ın mevzuata ve konusuna hakim olması, sorularımıza bıkmadan sıkılmadan, ayrıntılı cevaplar verebilmesi nedeniyle de Asya Sigorta’dan gayet memnunuz ve bu şekilde işbirliğimizi sürdürmeyi diliyoruz.

  Zeynep Çembel
  Yönetici Asistanı,Gewiss Elektrik
 • Fifi SağızSerap Hanım ile ilk tanışmamızdan bu güne kadar ki takriben 10 sene oluyor, sigorta işlemlerinde göstermiş olduğu yakın ilgi ve iş tecrübesiyle bizi çok memnun etmiştir. Böyle bir işini seven ve bilen biri ile çalışmak bana gurur vermiştir. Başarılarının devamı temennisi ile. Saygılar.

  Fifi Sağız
 • Josi BeharAilemizin sigortacısı olmakla beraber ailemizden biri olan Serap Nalbat hanıma teşekkürü her zaman bir borç olarak bildik.

  Josi Behar
  Finansman Yönetmeni
 • Aslı DerDeğerli Serap Nalbat yaklaşık 20 yıldır yalnızca sigorta sağlayıcımız değil, yaptığı yerinde yönlendirmeler,sunduğu kusursuz hizmet ve içten ilgisiyle aynı zamanda dostumuzda oldu.İki kişi ile başlayan ailemizin ,kızımız ve oğlumuzun doğumuyla büyümesine tanıklık etti;acil kapısından heyecanla aradığımız anlardan check-up için kurum seçmeye dek hep yanımızdaydı.Sorularımızı ve sorunlarımızı her defasında aynı özen ve titizlikle yanıtlayıp sonuca ulaştırdı.Güven duygusunun özellikle önemli olduğu sigorta gibi bir alanda kendisi ile çalışıyor olmanın rahatlığını bunca yıldır bize hissettirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

  Aslı Der
  Çocuk ve Gençlik Kitapları yazarı
 • Alper Eren
  Serap hanım 20 yıla yakın bir süredir ailemizin sigorta acenteliğini yapmaktadır.Aldığımız hizmetten son derece memnunuz.Sıkıntılı durumlarımızda her türlü desteği büyük bir özveri ile sağlamıştır.Sigortanız kadar sigortacınız da önemlidir.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

  Alper Eren
  Mimar
 • Funda BenerSerap Nalbat,Asya Sigorta ile senelerdir sağlık sigortası bazında çalışmaktayım.Serap hanım elinden gelen tüm desteği sağlamıştır.her zaman yapabileceği ne varsa yapmıştır.Kendisine teşekkür ederim.

  Funda Bener
  Eğitim Gelişim Uzmanı
 • Rabia Türkan PalaSevgili Serap hanım ile 16.yılımızı bitirdik.İşbirlikçiliği ,çözüm üretmek için olasılıkları anında fark edip bulması,her ihtiyacımızda yanımızda olup çıkarlarımız için mücadele etmesi,kendisi ile çalışmak için geçerli bir sebep olmalı.İyiki var.

  Rabia Türkan Pala
  Eğitimci,Eğitim ve Öğrenci Koçu